Genel, Uzman Yazıları

Microblading Fiyatı Nedir?

Arzu edilen kaşlara sahip olmak artık microblading ile çok ama çok kolay! Kaşları istediği yoğunlukta ya da kalınlıkta olmayanlar uygun bütçeli yarı kalıcı makyaj uygulaması olan microblading ile hayallerini sadece 1-2 saat içinde gerçekleştirebilmekte. Eğer ilk defa microblading işlemi yaptırmayı düşünüyor ya da uzun bir süre sonra bu işlemi yenilemek istiyorsanız kuşkusuz günümüz microblading fiyatlarını da merak ediyorsunuzdur.

Microblading işlemi nerelerde yaptırılmaktadır? Microblading fiyatları nedir? Microblading işlemi yaptırılacak olan yeri seçerken nelere dikkat etmelidir? Hepsinin cevabı yazımızın devamında…

Microblading Nerelerde Yaptırılır?

Microblading 3d kıl tekniği olarak da isimlendirilen son dönemin en popüler yarı kalıcı makyaj tekniği ile mükemmel kaşlar, kolay ve acısız bir şekilde elde edilebilmektedir. Kaşlarda kesintisiz ve doğal bir görünüm yaratmasına bağlı olarak microblading dünya çapında hızla yayılan popüler bir makyaj uygulaması haline gelmiştir.

Türkiye’nin de artık hemen her bölgesinde çeşitli güzellik merkezlerinde microblading kaş tasarımı ve uygulaması gerçekleştirilmektedir. Microblading yaptırılacak yere karar verme aşamasında bazı hususlara özellikle dikkat edilmesi önemlidir. Microblading yapılacak yerin kaliteli, metal içermeyen organik pigmentler kullanması, her uygulamada yeni ve steril araçlar kullanılıyor olması sağlık açısından çok ama çok önemlidir. Bunun yanında microblading 3d kıl tekniği işlemini gerçekleştirecek olan uzmanın işinin ehli olması da önemlidir. Kısacası microblading yaptırmaya karar verdiyseniz bunun için en kaliteli ve en doğru adresi seçmeye özen gösteriniz. 

Microblading Fiyatı Ne Kadardır?

Tamamıyla kişiye özel tasarlanmış bir kaş modeli hazırlığı ve ardından sadece o kaş için özel olarak tanımlanmış renklerde pigmentler yerleştirilerek uygulanan microblading işleminin fiyatı çoğu kadın tarafından merak edilmekte ve sıklıkla araştırılmaktadır. 

Kalıcılık süresi kişinin bakımına göre 6 ay ile 18 ay arasında değişen microblading uygulamasının yaptırılacağı yer her şeyden önce hijyenik bir yer olmalıdır. Alanında uzman kalıcı makyaj uzmanlarına yaptırılması gereken bu işlem için çeşitli güzellik salonlarından fiyat bilgisi edinilebilmektedir. Bunun için telefon ile iletişim yöntemini seçebilir ya da güzellik salonlarının internet sitelerinden fiyat tariflerini görebilirsiniz.