Kaş Silme / PhiRemoval

Son yıllarda, cerrahi müdahale gerektirmeyen pek çok güzellik uygulaması sayesinde kadınlar kaş, göz, dudak gibi bölgelerde istedikleri görünüme kolaylıkla ulaşabilmektedir. Ancak bazen güzellik için yapılan bu uygulamalar istenen sonuçları vermeyebilir. Bunun nedeni, bu tür uygulamaların yanlış malzeme ile tecrübesiz kişiler tarafından yapılmasıdır. Kalıcı makyaj uygulamaları, mutlaka uzman kişiler tarafından kaliteli malzemeler ile uygulanmalıdır. Yine de hatalı kalıcı makyaj uygulamaları yaptıran kadınların umutsuzluğa kapılmalarına gerek yoktur, çünkü bunun için çeşitli silme yöntemleri vardır. PhiRemoval tekniği de bunlardan biridir. Bu teknik kaş silme ve kaş kusturma işlemi olarak da bilinmektedir. Bu teknik ile hatalı kalıcı makyaj uygulamaları, güvenli bir şekilde silinebilmektedir. Manuel bir işlem olan kaş silme işlemi ortalama 1 saate yakın sürmektedir ve acı neredeyse sıfıra yakındır.

Kaş kontürü sildirme işlemi

Kaşlar, yüzdeki ifadenin en önemli tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden kaşın şekillendirilmesi oldukça önemlidir. Son zamanların en fazla tercih edilen uygulamalarından microblading 3D kıl tekniği (kaş kontürü) ile seyrek veya dökülen kaşlara sahip olan kişiler, doğal ve daha yoğun görünen kaşlara kavuşabilirler. Bu teknik uzman kişiler tarafından kaliteli malzemeler ile uygulandığında muhteşem sonuçlar elde edilmektedir. Ancak işinin ehli olmayan kişiler tarafından yanlış malzemeler ile yapılan uygulamalar nedeniyle mağdur olan insanların sayısı da az değildir. Kullanılan kötü malzemenin yanı sıra bazen yapılan kontür, yüz şekline uygun bulunmayabilir. Kaş kontürü, geri dönülemez bir işlem değildir. İşlemin kalıcılık süresi sona erdiğinde, kaşlar yeniden doğal haline döner. Dolayısıyla istenmeyen bir kontür uygulaması söz konusu ise kontür için kullanılan boya zamanla kendiliğinden yok olacağı için belirli bir süre beklenebilir. Beklenilemeyecek kadar kötü olduğu düşünülüyorsa veya hatalı bir uygulama söz konusu ise kalıcı makyajın silinmesi PhiRemoval tekniği ile sağlanabilir. Bu işlem özel bir solüsyonla yapılmaktadır.

PhiRemoval nedir?

PhiRemoval tekniği, hatalı yapılmış kalıcı makyaj uygulamalarını silme uygulamasıdır. PhiRemoval kaş silme işlemi için cildi tahrip etmeden sonuç veren özel bir solüsyon kullanılır. Bu madde su gibi şeffaf bir renge sahiptir. Deri hücrelerine yine özel bir alet ile minik delikler açılır. Ardından solüsyon sürülen bölgeye masaj yapılır ve kullanılan maddenin derinin altına nüfuz etmesiyle boya pigmentlerinin derinin üstüne çıkması sağlanır. PhiRemoval kaş silme ile herhangi bir sorun yaşanmadan güvenli bir şekilde silme işlemi gerçekleştirilmektedir. Silme işleminin ardından uzman önerisi ile çeşitli bakım ürünleri kullanılarak tedavi süreci hızlandırılabilir. Manuel bir işlem olan kaş silme işlemi ortalama 1 saate yakın sürmektedir ve acı neredeyse sıfıra yakındır. İşlemin kaç seansta sona ereceği belli değildir. Çünkü seans sayısı kişiden kişiye değişebilmektedir. İşlem sonrasında skar (yara izi) olmamakta ve çukurlaşma gerçekleşmemektedir.

Şimdi Randevu Alın