• cesur
  • sanatçı
  • tutkulu
  • cesur
Yükleniyor...
BÖLGESEL İNCELME
30 dakikada20.000 mekik etkisiile zayıflayın.

BÖLGESEL İNCELME

Bölgesel incelme; vakumlu radyofrekans özelliği ve yüksek ses dalgalarıyla bölgesel incelme ile vücut şekillendirmede en etkili çözümdür. Çalışma prensibi, vücuttaki yağları parçalamak ve cildi sıkılaştırmaktır. Ultrasonik başlık ile vücudun sorunlu bölgesine yoğunluğu azaltılmış ses dalgaları verilir, bu ses dalgaları yağları hızlı bir şekilde yakmaya yardımcı olur. Vakum özelliği, ters basınç ile yağları ayırır ve basınç uygulayarak dirençlerini kırar.
Bu şekilde de yağ dokularında azalma ve gevşeme olur,böylece vücuttan atılmaları hızlanır.

Radyo frekans, portakal görünümlü deriyi toparlar ve sıkılaştırarak deriyi onarır. Selüliti yok etmede sıklıkla kullanılan uygulamadır.

Ultrasonik ve vakumlu radyo frekans başlıklar sayesinde kombin çalışması sonucunda bölgesel yağlardan %70 – %80 oranında kurtulursunuz. Seans esnasında önce ultrasonik sonra vakumlu radyo frekans sırasıyla kullanıldığında selülitlerden tamamen kurtulma ve hoş bir görünüme kavuşma imkanı sağlar. 1.seans sonucunda kombin çalışmalar sayesinde 3cm ile 12cm arasında incelme imkanı sunar(Sonuç kişiye göre değişir). 4 ayrı başlığı sayesinde, sarkık ciltten, basenden, karın, bacak, kol, gıdı yağlarından %70 – %80 oranında kurtulma imkanı sağlar.

Bölgesel İncelme seanslarımızdan örnekler…

Tüm fotoğraflar Refika Güzellik’e aittir. Farklı bir kaynakta kullanılması tamamen yasaktır.

Call Now Button