• cesur
  • sanatçı
  • tutkulu
  • cesur
Yükleniyor...
EYELINER - DIPLINER
Eyeliner makyajını sevenlerin fakather gün yapmanın zor olduğunudüşünenlerin tercih ettiği biruygulamadır.

EYELİNER

Kalıcı eyeliner uygulaması eyeliner makyajını sevenlerin fakat her gün yapmanın zor olduğunu düşünenlerin tercih ettiği bir uygulamadır. Günlük kullanıma oldukça uygun olan bu uygulamanın kullanıma göre 1,5 – 2,5 yıla kadar kalıcılığı bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için sayfamızı incelemeye devam edin.

Kalıcı eyeliner uygulaması göz kapağının üstüne yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Yani normal eyeliner uygulamasının kalıcı halidir. Bu uygulama kuyruklu veya kuyruksuz olarak yapılabilmektedir. Eğer istenirse daha sonrasında kuyruğu uzatılabilir. Gün içerisinde yenilemeye gerek kalmadan kullanılabilir. Bu uygulama zaman tasarrufu sağlama ve makyaj zahmetini ortadan kaldırma gibi birçok faydaya sahiptir. Kalıcı eyeliner uygulaması %100 doğal bitkisel renk pingmentlerinden oluşturulan boyalar ile yapılmaktadır.

DIPLINER

Kalıcı dipliner uygulaması kirpiklerin sık ve gür görünmesini sağlayan bir uygulamalıdır. Kalıcı dipliner uygulamasında kirpik dipleri birbirine bağlanır. Doğal bir uygulamadır ve makyaj olduğu belli olmamaktadır. Kalıcı eyeliner uygulaması ile karşılaştırıldığında ortaya çıkan sonuç şudur; kalıcı eyeliner keskin ve kalın bir havaya sahipken; dipline buğulu, soluk ve sade bir hava yaratmaktadır. Dipliner uygulaması göz kapağının bittiği, kirpiklerin başladığı yere uygulanmaktadır. Dipliner özel günlerinize şıklık katabileceği gibi gündelik olarak da kullanılabilmektedir. İşlem 1,5 – 2,5 yıl kalıcı olabilmektedir.

Binlerce mükemmel değişimden bir kaçı…

Tüm fotoğraflar Refika Güzellik’e aittir. Farklı bir kaynakta kullanılması tamamen yasaktır.

Call Now Button